Chouchette.net

İade ve Değişim

Müşterilerin aldıkları üründen memnun kalmaması halinde, Chouchette ürünün kullanılmamış veya hasar görmemiş olması halinde müşterilere ürünü 15 gün içinde faturanız ile değiştirebilir ya da iade etme imkanı sunacaktır. Sonuç olarak, Mango kullanılmış veya hasarlı ürünlerin (kusur dışında) değişimini veya iadesini kabul edemez.

Değiştirmek ya da iade etmek istediğiniz ürünü faturası ile birlikte aşağıdaki adrese kargo ile ücretsiz olarak göndermek icin paketinizi anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile karşı ödemeli olarak Chouchette’e ulaştırmanız gerekmektedir. Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.

Geri göndereceğiniz ürünler için MNG KARGO | 444 06 06 nolu telefondan kurye rezervasyonu yapabilirsiniz. En yakın MNG Kargo şubesi için tıklayınız.

Chouchette
Gumussuyu mah.
Bolahenk Sok 2/1 Beyoglu, İstanbul

Ödeme

Ürünler alındığı anda Chouchette ürünlerin iyi durumda olup olmadığını kontrol edecek geri ödeme halinde ürün satın alınırken kullanılan ödeme yöntemi ile aynı yöntem kullanılarak satın alma tutarı iade edilecektir.

Geri ödeme süresi iadenizin tarafımizdan alındığı tarih itibariyle ödeme yöntemine bağlı olarak 10 iş günü içinde gerçekleştirilecektir.